General

Serum do rzęs, czyli produkt, który musi mieć każda kobieta

Nawet najpiękniejsze oczy muszą mieć odpowiednią oprawę. Zdrowe, długie oraz gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety, natura bardzo lubi płatać nam figle. Wiele przedstawicielek płci pięknej narzeka, że ich rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście dzisiaj w sklepach kosmetycznych oraz aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty , które zatroszczą się o rzęsy. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste i przestaną wypadać. Na jakie składniki najczęściej stawiają producenci tego rodzaju kosmetyków? Jak należy stosować tego rodzaju kosmetyki?

Składniki, których warto szukać w serum do rzęs
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs zależy rzecz jasna od producenta. Wymienić można jednak te, które wykorzystywane są na ogół. Jest to między innymi bimatoprost. Jest to substancja bardzo silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum świetnie wydłuża rzęsy, a efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie. Podkreślić należy, że substancja jest bezpieczna , a jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Naprawdę często serum do rzęs zawiera też prowitaminę B5 i witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się wyraźnie mocniejsze, lśniące, mniej podatne na złamania. Substancją, po którą również naprawdę często sięgają producenci kosmetyków tego rodzaju jest kwas hialuronowy. Dogłębnie nawilża on rzęsy, sprawia także, że stają się gładsze.

Wysokiej jakości serum do rzęs zawiera również alantoinę. Dzięki niej nie należy obawiać się podrażnień i zaczerwienia niezwykle delikatnej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w które się je nakłada – musi być skuteczne, ale również musi być delikatne. Właśnie dlatego producenci często stawiają na wyciągi z różnych roślin. Do tych używanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku , który wykazuje działanie przeciwzapalne, a także z nagietka o działaniu regeneracyjnym. Rewelacyjnie sprawdza się również ekstrakt z lnu chroniący przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które też stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu i palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych często wykorzystywanych w produkcji serum do rzęs używane są także nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje dzięki którym serum jeszcze silniej wydłuża rzęsy. Dzięki nim rzęsy naprawdę błyskawicznie stają również zdecydowanie grubsze.

Kiedy serum da oczekiwane efekty?
Decydując się na stosowanie serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty pojawią się po około miesiącu. Na pełny efekt należy jednak poczekać znacznie dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeśli jednak postawiłyśmy na naprawdę wysokiej jakości serum, warto czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko zyska wyjątkową oprawę.

Gdzie kupimy serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można aktualnie w każdym sklepie mającym w swojej ofercie kosmetyki https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Również niektóre apteki oferują najwyższej jakości kosmetyki zapewniające naszym rzęsom właściwą pielęgnację.

W każdym sklepie kosmetycznym znaleźć można dzisiaj wielki wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który warto pokochać. Odpowiednio dobrany skład skład i regularne stosowanie sprawią, że każda kobieta będzie mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które odporne będą na uszkodzenia. Bez wątpienia dobre serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wówczas, gdy nasze rzęsy są w dość dobrej formie. To kosmetyk za który warto zapłacić naprawdę sporo.

You may also like...

Dodaj komentarz